Napište nám svůj názor na triatlon

K3 Kelečský triatlon je za námi a nastává čas na bilancování. Budeme rádi když nám na tomto odkaze zanecháte svůj názor na celý závodní den. Jak se vám v sobotu v Kelči líbilo? Chybělo vám něco? Byli jste s něčím nespokojeni? Nebo vás něco příjemně překvapilo?
Věříme, že se příští rok sejde stejná super parta závodníků jako letos. Výsledky jsou k dispozici zde.

Kliknutím nasdílíš
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

3 komentáře

 1. Zdarec, za mě byl závod parádní! Pořadatelé na silnici byly obezřetní a skvěle korigovali dopravu!
  Jen malé mínusu 😉, teplé pivo a hlavně na čem jsme se shodli s dalšími závodníky, že bylo málo WC.
  Díky za pěkné závod, už se těším na další ročník.
  Standa Hudeček

 2. Ahoj.
  Triatlon byl parádní.Jednalo o můj první a jsem nadmíru spokojen.Sice jsem vylézal z vody jako poslední (všem z kategorie hobby se moc omlouvám,že museli tak dlouho čekat 🙂 ) ale potom jsem někoho předjel a aj předběhl.Nikde jsem nebloudil,ve vodě jsem hezky pokecal s paní v lodičce,na občerstvovačkách všichni ochotní a milí.Je super,že se takové akce dělají.
  Do loňského roku jsem pravidelně jezdil Rusavskou 50ku.12 roků po sobě.Ale teď jsem naskočil do DTB serie a ničeho nelituji.Všechny závody dělané srdcem a na plné pecky.Klobouk dolů před všemi dobrovolníky.Vím jak těžké je to vše zorganizovat.
  Děláte to na jedničku a za to vám patří velké díky

 3. Ahoj, akorát by to chtělo udělat všechny kategorie zvyklé pro triatlon a doladit termíny závodu i třeba sobota,neděle ,aby se nedablovaly v jeden den dva závody v blízkém regiónu. Jinak přeji stálé nadšení a výdrž kj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední novinka