K5 – zpětná vazba k závodu

Ahojte, budeme rádi za jakékoliv připomínky a podněty k pátečnímu závodu, zde pod příspěvek či na email: kunovice@dtbserie.grsmedia.cz .
Za nás, děkuji všem co se zasadili o uspořádání této akce.

Kliknutím nasdílíš
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

6 komentářů

  1. Super závod jako vždy v režii Toma Marečka, díky moc za to! 👍 Do budoucna bych zvážil dát nějakou vodu z kelímků dříve než až někde kolem 8 km, přece jenom závod se koná v červnu a první polovina trasy je dost náročná a tak by se hodilo dát třeba hned v první dědině malá obcerstovacka. Taky je na zvážení rozdělit start krátké a dlouhé zvlášť, hlavně s ohledem na děcka, které letos šli krátkou trasu aby se museli prodírat mezi dospělými. Ještě jednou, díky moc a uvidíme se na duatlonu! 😎🙂🏃🚴

  2. Ahojte, díky za podněty. Je to možnost, zatím se to asi dalo start obou distancí najednou. Ale do budoucna o tom budu uvažovat. Pití asi ano, já jsem žíznivec a běhám K5 s tubou 0,3 l, letos jsem z ní pil méně, než kdy jindy. Zkusím pouvažovat o možné obcerstvovačce. V lese nám správci a vlastníci pro letošek s občerstvovačkama dali STOP (i na duatlonu), tak ve vsi by to bylo reálné (v Loučce).

  3. Velmi pěkná akce. I já jsem chtěla navrhnout rozdělení startu dětí a dospělých. Celá trasa byla krásně značená. A moc bych chtěla vyzvednout kropení hadicí chlapci ve vesnici a také byla parádní občerstvovací stanice v kopci ve vesnici, kdy sympatický pár nabízel u domu ve skleničkách vychlazenou vodu. Děkuji moc za perfektní organizaci. Příští rok zase 🙂

  4. Velice hezká a hlavně těžká trasa, nic těžšího jsem ještě neabsolvoval, krom běhu na Lysou horu. Ukázka toho, jak se dá dobře a jednoduše udělat i malý závod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední novinka